IQANAT байқауының жеңімпазы

Логвиненко Тамара, 9-сынып және Айқанат мектебінің оқушысы. Өткен жылы IQANAT олимпиадасына қатыстым, бірінші, екінші, үшінші кезеңдерін өтті. Бірінші турға 36 000 студент қатысса, үшінші турға небәрі 700 адам қатысты.Ал ол да солардың қатарында болды. Үшінші тур Қапшағай қаласындағы «Балдәурен» лагерінде өтті, олар олимпиада өткізіп, Бурабай қаласында орналасқан IQHSB (IQanat High School of Burabay) деп аталатын IQANAT мектебіне бар-жоғы 100 адам түсті, 300 адамды. резервке алды,  Тамара да ішінде бар. Оқу жылының басталу аясында резервтегі оқушылар әдеттегі мектеп іс-шараларымен қатар онлайн оқу бастады, бірақ оған дейін жазда Нұр-Сұлтан қаласындағы Нұрорда лицейінде лагерь өтті. жақын аймақтар жиналып, сонда оқып, емтихан тапсырып, ұпай жинап, ең көп ұпай жинағандар да IQANAT мектебіне түсті. Қараша айының басында екінші лагерь өтті, науқандар әр каникулда 5-6 күн бойы өткізіледі және олар бір-бірінен ерекшеленбейді. Бірақ бір айырмашылығы бар, бізді қалалық экскурсияға Ұлттық музей мен Экспо ғимаратына апарды. Ауыл оқушыларына осындай мүмкіндік жасап жатқан Тәуелсіз елімізге мың алғыс.

Жаңартылған күні: 03.12.2021 17:04
Құрылған күні: 06.12.2021 16:11