Ерекше білім беру қажеттіліктері бар балалар айлығының ашылуына арналған жалпы мектеп желісі.

Бүгін, 02.10.23 ж.  «Новочеркас ауылының ЖОББМ» КММ де ерекше білім беруді қажет ететін балалар айлығының ашылуына арналған жалпы мектепішілік іс-шара өткізді. Шара мектеп оқушыларының назарын мүмкіндігі шектеулі балалардың мәселелеріне аудару мақсатында өткізіліп, оқушылардың адамгершілік қасиеттерін дамытуға ықпал етті.
Мектеп психологы Н.Н.Залюбовская кіріспе сөз сөйлеп, балаларға адам өміріндегі ең құнды нәрсе – денсаулық екенін және бұл сыйлыққа ұқыптылықпен қарау керектігін еске салды.
Жүргізушілер ерекше білім беруді қажет ететін адамдар қиындықтарға қарамастан, өмір сүріп қана қоймай, нағыз батырлар мен күрескерлер екенін айтып,бірақ олар да белсенді, жұмыс істейді, шығармашылықпен және спортпен айналысады. Біздің мейірімді қарым-қатынасымыз олардың өмірін жеңілдетеді, оны қуаныш пен бақытты етеді.

Жаңартылған күні: 03.10.2023 12:10
Құрылған күні: 03.10.2023 12:10